Tırnak Uçlarına Beyaz Oje Nasıl Sürülür

tırnak uçlarına beyaz oje sürmek

Oje sürmek, sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Bakımlı görünen tırnaklara sahip olmak istiyorsanız, düzgün sürülmüş bir ojeye ihtiyacınız olacak. Tabi tırnaklarınızın da bakımlı olması gerekiyor, bunun da yolu manikürden geçiyor. Manikür yaptıran hemen her kadın, manikür işlemi sonrasında tırnaklarına “french” yaptırmayı tercih ediyor. Bu uygulama, tırnaklara bakımlı ve bir o kadar da güzel bir görünüm kazandırıyor.

French yapmanın en önemli noktası, tırnak uçlarına beyaz oje sürerken dikkatli olmaktır. Kadınların en çok merak ettiği soru da “tırnak uçlarına beyaz oje nasıl sürülür?” oluyor. Bu işlemi yaparken, elinizin titrememesi ve ojeyi düzgün, ince bir şerit halinde sürmeniz gerekiyor. Tırnak uçlarına süreceğiniz beyaz ojenin, çok kalın olmamasına özen gösterin.

tırnak uçlarını beyazlatmak

French yaparken, ilk olarak tırnak uçlarınıza oje sürmenizi tavsiye ediyoruz. İlk olarak astarı sürerseniz, tırnak ucuna ojeyi her bozuk uyguladığınızda astarı yenilemeniz gerekecek. Bu da french işleminin uzamasına neden olacaktır. Tüm tırnaklarınıza ince bir şerit halinde beyaz oje uyguladıktan sonra, birkaç dakika kurumasını bekleyin ve sonra tüm tırnaklarınıza rakı beyazı astar ojeyi uygulayın.

munise.org

Bir önceki yazımız olan Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir başlıklı makalemizde Rüyada deniz görmek dalga görmek, Rüyada deniz görmek ve balık görmek ve Rüyada deniz görmek ve denizde yüzmek hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Etiketleri

tırnak uçlarına beyaz oje nasıl sürülür,tırnak ucu beyazlatma,french oje nasıl sürülür,tırnak ucuna beyaz oje nasıl sürülür,French oje nasıl yapılır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir